120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Zháňate parádny darček pre svojho dedka? Jasné, že mu môžete darovať ďalší hrnček do zbierky alebo sveter, čo hryzie. Čo ho ale tentoraz prekvapiť niečím originálnym a zároveň naozaj potrebným? Schválne sa spýtajte babičky, či by sa v dedkovom šatníku nenašlo miesto pre pohodlné pánske pyžamo alebo pár nových kúskov kvalitných a skvele padnúcich...

Zháňate parádny darček pre svojho dedka? Jasné, že mu môžete darovať ďalší hrnček do zbierky alebo sveter, čo hryzie. Čo ho ale tentoraz prekvapiť niečím originálnym a zároveň naozaj potrebným? Schválne sa spýtajte babičky, či by sa v dedkovom šatníku nenašlo miesto pre pohodlné pánske pyžamo alebo pár nových kúskov kvalitných a skvele padnúcich treniekboxeriek Gino. U nás nájdete to pravé, či už vyberáte darček pre dedka k narodeninám, k Vianociam, alebo len tak, pretože Vám na ňom záleží.

Tip na najlepší darček pre dedka

Dochádzajú vám nápady na narodeninové a vianočné darčeky pre dedka? Máme pre vás riešenie! Pripravili sme pre vás Mystery box, originálne predplatné, ktoré vášmu dedkovi zaistí dodávku parádnych treniek Styx po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. Každý mesiac mu v schránke pristanú zbrusu nové trenky českej výroby a každý štvrťrok tam s nimi nájde aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte - tá je úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 191 položiek
na stránku
1 - 30 z 191 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií