120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 250 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľava 30% na všetko
Zľava 30% na všetko

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Keď sa spýtate svojho otca, čo si praje k narodeninám, Vianociam alebo napríklad ku dňu otcov, s najväčšou pravdepodobnosťou vám odpovie, že nič. V skutočnosti ale túži po jedinom - po kvalitnom, pohodlnom a skvele padnúcom spodnom prádle Gant. Prekvapte ho preto pánskymi trenkami, trendy boxerkami alebo parádnymi ponožkami. U nás nájdete to pra...

Keď sa spýtate svojho otca, čo si praje k narodeninám, Vianociam alebo napríklad ku dňu otcov, s najväčšou pravdepodobnosťou vám odpovie, že nič. V skutočnosti ale túži po jedinom - po kvalitnom, pohodlnom a skvele padnúcom spodnom prádle Gant. Prekvapte ho preto pánskymi trenkami, trendy boxerkami alebo parádnymi ponožkami. U nás nájdete to pravé, či už vyberáte darček pre otecka k narodeninám, k Vianociam, alebo len tak, pretože vám na ňom záleží.

Tip na originálny darček pre otca

Dochádzajú vám nápady na originálne narodeninové a vianočné darčeky pre otca?  Objednajte mu Mystery box a nechajte mu každý mesiac doručiť jedny parádne trenky Styx až domov. Originálne predplatné zaistí vášmu otcovi dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. A aby toho nebolo málo, každý štvrťrok dorazí spoločne s trenkami jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? Dopravu máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 666 položiek
na stránku
1 - 30 z 666 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 250 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
628 recenzií