120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Keď sa spýtate svojho otca, čo si praje k narodeninám, Vianociam alebo napríklad ku dňu otcov, s najväčšou pravdepodobnosťou vám odpovie, že nič. V skutočnosti ale túži po jedinom - po kvalitnom, pohodlnom a skvele padnúcom spodnom prádle Gant. Prekvapte ho preto pánskymi trenkami, trendy boxerkami alebo parádnymi ponožkami. U nás nájdete to pra...

Keď sa spýtate svojho otca, čo si praje k narodeninám, Vianociam alebo napríklad ku dňu otcov, s najväčšou pravdepodobnosťou vám odpovie, že nič. V skutočnosti ale túži po jedinom - po kvalitnom, pohodlnom a skvele padnúcom spodnom prádle Gant. Prekvapte ho preto pánskymi trenkami, trendy boxerkami alebo parádnymi ponožkami. U nás nájdete to pravé, či už vyberáte darček pre otecka k narodeninám, k Vianociam, alebo len tak, pretože vám na ňom záleží.

Tip na originálny darček pre otca

Dochádzajú vám nápady na originálne narodeninové a vianočné darčeky pre otca?  Objednajte mu Mystery box a nechajte mu každý mesiac doručiť jedny parádne trenky Styx až domov. Originálne predplatné zaistí vášmu otcovi dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. A aby toho nebolo málo, každý štvrťrok dorazí spoločne s trenkami jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? Dopravu máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1079 položiek
na stránku
1 - 30 z 1079 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií