120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Black Friday a zľavy 30 až 80 %
Black Friday
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter
Black Friday

Márne si lámete hlavu s tým, čo kúpiť babičke a dedkovi k narodeninám alebo k Vianociam? Neodbývajte ich ďalším hrnčekom na kávu a radšej ich prekvapte kvalitným a skvele padnúcim bezšvovým prádlom, ktoré si nebudú môcť vynachváliť. Stavíme sa, že v ich šatníku sa nájde miesto aj pre klasické spodné prádlo bez potlače, pohodlné pyžamo na spanie ...

Márne si lámete hlavu s tým, čo kúpiť babičke a dedkovi k narodeninám alebo k Vianociam? Neodbývajte ich ďalším hrnčekom na kávu a radšej ich prekvapte kvalitným a skvele padnúcim bezšvovým prádlom, ktoré si nebudú môcť vynachváliť. Stavíme sa, že v ich šatníku sa nájde miesto aj pre klasické spodné prádlo bez potlače, pohodlné pyžamo na spanie a parádne ponožky. U nás nájdete to pravé, či už vyberáte darček pre dedka a babičku k narodeninám, meninám, alebo len tak, pretože vám na nich záleží.

Tip na originálny darček pre babičku a dedka

Dokážte svojim starým rodičom, že na nich myslíte, a nechajte im každý mesiac doručiť jedny zbrusu nové trenírky od českej značky Styx. Originálne predplatné v podobe Mystery boxu zaistí vašim prarodičom dodávku pánskych a dámskych treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. Každý štvrťrok navyše v schránke okrem parádnych a pohodlných treniek nájdu aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? Dopravu od nás máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 195 položiek
na stránku
1 - 30 z 195 položiek

98% hodnotenie
1 069 recenzií