120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Výhodný štvrtok
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodný štvrtok

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Premýšľate, čím potešiť svoju partnerku k narodeninám, Vianociam alebo k výročiu? Nalaďte sa na romantickú nôtu a kúpte svojej drahej polovičke sexy dámske prádlo, v ktorom si bude pripadať neodolateľne a žensky. Stavte na klasické dámske nohavičky, trendy brazilky alebo nadčasové tangá a skvele padnúcu podprsenku, ktorá zdôrazní prednosti vašej...

Premýšľate, čím potešiť svoju partnerku k narodeninám, Vianociam alebo k výročiu? Nalaďte sa na romantickú nôtu a kúpte svojej drahej polovičke sexy dámske prádlo, v ktorom si bude pripadať neodolateľne a žensky. Stavte na klasické dámske nohavičky, trendy brazilky alebo nadčasové tangá a skvele padnúcu podprsenku, ktorá zdôrazní prednosti vašej partnerky. U nás nájdete to pravé, či už vyberáte darček pre priateľku k narodeninám, Vianociam alebo len tak, pretože vám na nej záleží.

Prekvapujte svoju partnerku celý rok

Ženy milujú, keď ich neprestávate prekvapovať a dávate im neustále najavo, že vám na nich záleží. No áno, ale čo keď už vám dochádzajú nápady na originálne darčeky pre partnerku? Máme pre vás riešenie - Mystery box, originálne predplatné, ktoré vašu drahú polovičku každý mesiac obdaruje zbrusu novými dámskymi trenkami Styx, a to po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. A aby toho nebolo málo, každý štvrťrok jej okrem treniek v schránke pristane aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte - tá je úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 996 položiek
na stránku
1 - 30 z 996 položiek

98% hodnotenie
1 364 recenzií