Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Chcete vedieť, po čom muži túžia? Po náročných analýzach a vyhodnocovaní sme dospeli k jasnému záveru. Muži, vrátane vášho priateľa, túžia po jedinom - po kvalitnom a skvele padnúcom spodnom prádle, v ktorom si budú pripadať pohodlne a neodolateľne zároveň. Takže nech už hľadáte darček pre priateľa k narodeninám, k Vianociam, alebo k výročiu, u ...

Chcete vedieť, po čom muži túžia? Po náročných analýzach a vyhodnocovaní sme dospeli k jasnému záveru. Muži, vrátane vášho priateľa, túžia po jedinom - po kvalitnom a skvele padnúcom spodnom prádle, v ktorom si budú pripadať pohodlne a neodolateľne zároveň. Takže nech už hľadáte darček pre priateľa k narodeninám, k Vianociam, alebo k výročiu, u nás nájdete pohodlné pánske trenírky, trendy boxerky Calvin Klein a parádne ponožky.

Tip na najlepší darček pre partnera

Oslávte narodeniny alebo meniny svojej drahej polovičky tým, že mu každý mesiac necháte doručiť jedny parádne trenírky Styx. Originálne predplatné zaistí vášmu milému dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. Už sa vám tak nestane, že by ste v skrini narazila na trenky, ktoré sú vhodné akurát tak na umývanie podlahy. A aby toho nebolo málo, každý štvrťrok dorazí spoločne s trenkami jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? Dopravu máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1524 položiek
na stránku
1 - 30 z 1524 položiek
98% hodnotenie
1 415 recenzií