120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Víkendový výprodej
Zľavy až 80 %
Black Friday

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Vyberať darčeky pre svojich kamarátov môže byť poriadna fuška. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo vám v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že vaši kamaráti nepohrdnú parádnymi ponožkami a skvele padnúcimi trenkami s veselými motívmi, ktoré im rozžiaria každý deň. A ak zháňate niečo originálne, máme tu p...

Vyberať darčeky pre svojich kamarátov môže byť poriadna fuška. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo vám v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že vaši kamaráti nepohrdnú parádnymi ponožkami a skvele padnúcimi trenkami s veselými motívmi, ktoré im rozžiaria každý deň. A ak zháňate niečo originálne, máme tu pre vás schované špeciálne edície treniek z akcií, ako je Tattoo Convention alebo X-JUMP.

Tip na vtipný darček pre kamarátov

Dokážte svojim kamarátom, že vám ich dobro leží na srdci a nechajte im každý mesiac doručiť zbrusu nové trenky Styx. Zostavili sme pre vás Mystery box, originálne predplatné, ktoré vašim kamarátom zaistí dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. A nezostane len pri trenkách! Každý štvrťrok sa v schránke spoločne s trenkami objaví aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte, tú máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1578 položiek
na stránku
1 - 30 z 1578 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií