120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 250 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Valentínska zľava 25 %
Zľava 40 % na STYX

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Filter

Vyberať darčeky pre svojich kamarátov môže byť poriadna fuška. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo vám v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že vaši kamaráti nepohrdnú parádnymi ponožkami a skvele padnúcimi trenkami s veselými motívmi, ktoré im rozžiaria každý deň. A ak zháňate niečo originálne, máme tu p...

Vyberať darčeky pre svojich kamarátov môže byť poriadna fuška. Aby sme vám to uľahčili, pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo vám v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že vaši kamaráti nepohrdnú parádnymi ponožkami a skvele padnúcimi trenkami s veselými motívmi, ktoré im rozžiaria každý deň. A ak zháňate niečo originálne, máme tu pre vás schované špeciálne edície treniek z akcií, ako je Tattoo Convention alebo X-JUMP.

Tip na vtipný darček pre kamarátov

Dokážte svojim kamarátom, že vám ich dobro leží na srdci a nechajte im každý mesiac doručiť zbrusu nové trenky Styx. Zostavili sme pre vás Mystery box, originálne predplatné, ktoré vašim kamarátom zaistí dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. A nezostane len pri trenkách! Každý štvrťrok sa v schránke spoločne s trenkami objaví aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte, tú máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 999 položiek
na stránku
1 - 30 z 999 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 250 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
949 recenzií