120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Filter

Výpredaj až 80 %Zháňate vtipný darček k Vianociam či narodeninám svojho kolegu? Rozhodli sme sa, že vám hľadanie darčeka uľahčíme, a pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že váš kolega nepohrdne skvele padnúcimi trenkami a ponožkami s veselými motívmi, ktoré mu rozžiaria každý pracovný deň. Alebo sa v práci zlo...

Výpredaj až 80 %Zháňate vtipný darček k Vianociam či narodeninám svojho kolegu? Rozhodli sme sa, že vám hľadanie darčeka uľahčíme, a pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že váš kolega nepohrdne skvele padnúcimi trenkami a ponožkami s veselými motívmi, ktoré mu rozžiaria každý pracovný deň. Alebo sa v práci zložte na darčekový voucher v hodnote 200 eur na všetok tovar z Trenírkáreň.sk a máte postarané.

Tip na vtipný darček pre kolegov

Neviete si rady s výberom darčeka na rozlúčku s kolegom, ktorý sa rozhodol zmeniť prácu alebo odchádza do dôchodku? Máme pre vás riešenie. Zostavili sme pre vás Mystery box, originálne predplatné, ktoré obdarovanému zaistí dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. A nezostane len pri trenkách. Každý štvrťrok sa v schránke spoločne s trenkami objaví aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte, tú máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 997 položiek
na stránku
1 - 30 z 997 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 350 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
949 recenzií