Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Zháňate vtipný darček k Vianociam či narodeninám svojho kolegu? Rozhodli sme sa, že vám hľadanie darčeka uľahčíme, a pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že váš kolega nepohrdne skvele padnúcimi trenkami a ponožkami s veselými motívmi, ktoré mu rozžiaria každý pracovný deň. Alebo sa v práci zlo...

Zháňate vtipný darček k Vianociam či narodeninám svojho kolegu? Rozhodli sme sa, že vám hľadanie darčeka uľahčíme, a pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo v Trenírkáreň.sk ponúkame. Stavíme sa, že váš kolega nepohrdne skvele padnúcimi trenkami a ponožkami s veselými motívmi, ktoré mu rozžiaria každý pracovný deň. Alebo sa v práci zložte na darčekový voucher v hodnote 200 eur na všetok tovar z Trenírkáreň.sk a máte postarané.

Tip na vtipný darček pre kolegov

Neviete si rady s výberom darčeka na rozlúčku s kolegom, ktorý sa rozhodol zmeniť prácu alebo odchádza do dôchodku? Máme pre vás riešenie. Zostavili sme pre vás Mystery box, originálne predplatné, ktoré obdarovanému zaistí dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. A nezostane len pri trenkách. Každý štvrťrok sa v schránke spoločne s trenkami objaví aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte, tú máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1635 položiek
na stránku
1 - 30 z 1635 položiek