Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Dajte celému svetu najavo, že otec a syn kopú za rovnaký tím. Oblečte si zladené trenky pre chlapcov a pre mužov, ktoré sú ako stvorené pre domácu pohodu pri televízii alebo počítačových hrách. Chcete si užiť spoločne strávené chvíle v rodinnom kruhu? V tom prípade si zaobstarajte zladenú spodnú bielizeň pre celú rodinu - na svoje si tak príde ...

Dajte celému svetu najavo, že otec a syn kopú za rovnaký tím. Oblečte si zladené trenky pre chlapcov a pre mužov, ktoré sú ako stvorené pre domácu pohodu pri televízii alebo počítačových hrách. Chcete si užiť spoločne strávené chvíle v rodinnom kruhu? V tom prípade si zaobstarajte zladenú spodnú bielizeň pre celú rodinu - na svoje si tak príde mama, otec aj ich ratolesti.

Objavte české trenky Styx

Trefou do čierneho sú detské a pánske trenírky Styx, ktoré sa vyrábajú v Českej republike a tvorí ich 100% bavlna. Tá je priedušná, príjemná na dotyk a skvele si rozumie aj s citlivou pokožkou. Objednať si ich môžete aj vo forme predplatného - už sa vám tak nestane, že by ste nemali čo na seba. Náš Mystery box sa postará o to, aby ste každý mesiac našli v schránke zbrusu nové spodné prádlo pre chlapcov alebo pre mužov. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte - tá je úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 369 položiek
na stránku
1 - 30 z 369 položiek
98% hodnotenie
1 415 recenzií