120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Víkendový výprodej
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Black Friday

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Zháňate vianočný darček pre manžela, priateľa alebo kamaráta? Stavte na kvalitnú a skvele padnúcu spodnú bielizeň, v ktorej sa vami obdarovaný muž bude cítiť pohodlne a neodolateľne zároveň. U nás nájdete štýlové pánske trenírky, pohodlné boxerky aj klasické slipy, a to v najrôznejších prevedeniach. Na svoje si tak prídu zaprisahaní elegáni aj m...

Zháňate vianočný darček pre manžela, priateľa alebo kamaráta? Stavte na kvalitnú a skvele padnúcu spodnú bielizeň, v ktorej sa vami obdarovaný muž bude cítiť pohodlne a neodolateľne zároveň. U nás nájdete štýlové pánske trenírky, pohodlné boxerky aj klasické slipy, a to v najrôznejších prevedeniach. Na svoje si tak prídu zaprisahaní elegáni aj milovníci veselých farieb a hravých vzorov. 

Ideálny vianočný darček pre mužov

Dochádzajú vám nápady na originálny vianočný darček pre partnera? Vyskúšajte Magic box – originálne predplatné, ktoré vášmu milému zaistí dodávku treniek Styx s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. Už sa vám tak nestane, že by ste v skrini narazili na trenírky, ktoré sú vhodné iba tak na vytieranie podlahy. A aby toho nebolo málo, každého štvrť roka Vám dorazí spoločne s trenírkami jeden pár ponožiek. O dopravu sa pritom starať nemusíte - tu máte totiž úplne grátis! 

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 574 položiek
na stránku
1 - 30 z 574 položiek

98% hodnotenie
1 364 recenzií