| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 21.5. |
| pozajtra 21.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 25.5. u Vás | |
| v pondelok 25.5. na vyzdvihnutie |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nový produkt
21 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| NEDETO - MUŽI | ||
| PÁNSKE BOXERKY/SLIPY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD PÁSA (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 32,63 € za kus |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 0 |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 97,88 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473163776 |
Pripravili sme si pre teba exkluzívne predplatné pánskych boxeriek Nedeto na celých 12 mesiacov! Každé 3 mesiace ťa čaká balíček plný špičkovej spodnej bielizne, ktorá ti zaručí dokonalé pohodlie. Uvidíš, že si tieto boxerky zamiluješ na prvé vyskúšanie.
Spodná bielizeň Nedeto patrí k našim privátnym značkám a za jeho kvalitu dáme ruku do ohňa. Boxerky Nedeto majú priliehavý, ale veľmi pohodlný strih, ktorý sa skvele hodí na každodenné nosenie aj športové výkony. Športová vytkávaná guma v páse nikde netlačí a navyše dobre vyzerá. Materiál boxeriek je hebký a príjemný na dotyk, dlhšie nohavičky udržia všetko pekne na svojom mieste. To ide ruka v ruke s minimalistickým dizajnom a elegantným štýlom.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473163776 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny