120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Víkendový výprodej
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Black Friday

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Black Friday zľavy dorazili na Trenírkáreň.sk! Využite akciu na dámsku spodnú bielizeň a nakúpte so zľavami až 80%. Čakajú tu na vás zľavnené nielen značkové nohavičky klasického strihu, sexy brazílky a zmyselné tangá, ale aj športové podprsenky alebo veselé trenírky. Vašu pozornosť by ale nemali uniknúť ani zvýhodnené balenia spodnej bielizne a...

Black Friday zľavy dorazili na Trenírkáreň.sk! Využite akciu na dámsku spodnú bielizeň a nakúpte so zľavami až 80%. Čakajú tu na vás zľavnené nielen značkové nohavičky klasického strihu, sexy brazílky a zmyselné tangá, ale aj športové podprsenky alebo veselé trenírky. Vašu pozornosť by ale nemali uniknúť ani zvýhodnené balenia spodnej bielizne a ponožiek za skvelé ceny. Značky ako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Styx, Dedoles alebo Nedeto sú u nás ako doma. 

Kvalitný materiál je základ

Záleží len na vás, či svoj šatník obohatíte o pohodlné dámske trenírky s veselými motívmi, krajkové tangá alebo romantickú nočnú košieľku. V každom prípade sa pri výbere zamerajte nielen na cenu, ale aj na kvalitu použitých materiálov. Na bežné denné nosenie sa skvele hodí spodná bielizeň z bavlny, bambusových vlákien alebo modalu, ktorá je veľmi ľahká a priedušná.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 890 položiek
na stránku
1 - 30 z 890 položiek

98% hodnotenie
1 364 recenzií