120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Vianočné darčeky až -80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter
Black Friday

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske pohodlné pyžamo z bavlny, v ktorom si užijete romantické chvíle pri krbe, skrášľovací večer s partiou kamarátok alebo víkendové raňajky v perinách. A len čo sa o slovo prihlási chladné počasie...

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske pohodlné pyžamo z bavlny, v ktorom si užijete romantické chvíle pri krbe, skrášľovací večer s partiou kamarátok alebo víkendové raňajky v perinách. A len čo sa o slovo prihlási chladné počasie, zababušte sa do flanelového pyžama s dlhým rukávom a nohavicami, ktoré vás príjemne zahreje.

Ako vybrať to pravé dámske pyžamo?

Tiež sa v noci prevaľujete, pyžamo sa vám lepí na chrbát a neustále sa vyhŕňa? Svoje nové oblečenie na spanie vyberajte tak, aby bolo príjemné a z kvalitného materiálu. Svoj výber prispôsobte ročnému obdobiu - v zimných mesiacoch príde vhod dámske bavlnené alebo flanelové pyžamo s dlhými nohavicami, zatiaľ čo v lete oceníte tielka a krátke nohavice z chladivého saténu. V každom prípade investujte do kvality. To, ako dlho pyžamo vydrží, vždy závisí na kvalite jeho prevedenia.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 30 položiek
1 - 30 z 30 položiek

98% hodnotenie
1 069 recenzií