120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

TRENÍRKY, ALEBO BOXERKY? ...

Uverejnené: 11.03.2021 16:52:17
Kategórie: Spodná bielizeň

Aj keby ste neboli zrovna odborníci cez všetky spodky sveta, môžete mať aspoň prehľad o tom, čo nosíte. No nie? A ak tápate v termínoch ako trenírky, boxerky, slipy, jocks, alebo dokonca tangá, mal by vás tento článok aspoň ľahko zasvätiť do tajov pánskych treniek.

TRENÍRKY

Pre väčšinu chlapov dnešného sveta, sú trenírky alfou a omegou šuplíku so spodnou bielizňou. Je to presne ten kúsok bielizne, ktorý sa vám našuchorí ranným vánkom z práve otvoreného okna. Voľná ​​nohavica je voľbou vysokého percenta českých a slovenských chlapov, a to z mnohých dôvodov. Tie najlepšie vlastnosti, ktorých sa u trenírok môžeme tešiť sú:

+ voľnosť;

+ pohodlnosť;

+ príjemný materiál (v úplnej väčšine je materiálové zloženie od 95% do 100% bavlny);

+ vďaka lepšiemu vetraniu (v podstate chladeniu) sú zdravotne najvhodnejšie.

Voľným pánskym trenýrkám zasvätíme v blízkej dobe článok, ktorý sa bude venovať širokým a pre vás možno netušeným možnostiam, ktoré tento malý, no dôležitý kúsok oblečenia ponúka ;)

BOXERKY

Aj keď sa v tomto prípade jedná o pánsky kus spodnej bielizne, volilo by ho deväť žien z desiatich. Ani nie kvôli tomu, že by sa mali lepšie žehliť, ale hlavne preto, že je v nich chlap proste tak nejako viac sexy. Boxerky majú nielen tesné nohavičky, ale v podstate sú tesné celé. Aby bolo kam to naše nádobíčko uložiť, nájdeme u boxeriek takú malú anatomicky tvarovanú izbičku, ktorá drží všetko na mieste. Pre športovcov a milovníkov úzkych nohavíc sú boxerky jasná voľba. A okrem toho, že ste v boxerkách na zožratie, je tu hneď niekoľko dôvodov pre:

+ obrovský výber materiálov;

+ funkčné a športové varianty;

+ obrovský výber strihov;

+ vojdú sa do každých nohavíc;

+ sedia ako uliate;

A pretože zažívajú boxerky celosvetový boom a sú stále obľúbenejšie, chystáme ďalšiu nálož informácií ohľadom strihov, materiálov a noviniek.

SLIPY

Ozajstní fajnšmekri, ktorí si nepotrpia na trendy a predsudky, to sú sliponosiči. Názorov typu "Čo by na to povedali chlapci v šatni!" sme už počuli niekoľkokrát, ale priznajme si, nosili sme ich celé detstvo a nie je to zas taká hrôza. U slipov je najdôležitejšie vybrať správny strih a veľkosť. Potom už si môžete vychutnávať ten pocit blaženosti z maximálnej podpory s minimálnym kúskom čohosi na sebe a bez otravného zhrňovania nohavičiek.

+ úsporné

nezhŕňajú sa

+ často nižšia cena

JOCKSY

Že ste ešte nepočuli o "džoksoch"Tento maličký kúsok spoznajú hlavne muži, ktorí sa toho neboja. Kúsok látky kryje len to najnutnejšie, a na zvyšok vám musí stačiť pár šnúrok na zadku. Aj napriek minimalizmu tohto spodku je strihov, farieb a riešení veľa a môžete sa v nich dosť vyblázniť. Tí, čo raz skúsili, si je väčšinou nemôžu vynachváliť, ale chce to odvahu. Prečo mať aspoň jedny jocks doma? Odpoveď:

+ originálne riešenie;

+ minimum látky;

+ úspora miesta;

+ maximálne vzdušná zadná časť;

+ nemôžete ich "preprdieť".

TANGÁ

Posledné a pre nás trochu bizarnou kategóriou sú pánske tangá. Nechceme byť úzkoprsí, ale povedzme si to na rovinu, kto z chlapov by chcel mať šnúru zarezanú až tam ?! A predsa sa nájdu takí, ktorí na túto variantu nedajú dopustiť. Borat, zástupca všetkých tangistov sveta, fenomén zarezania šnúry povzniesol na vyšší level, takže chlapci ... choďte do toho! ;) Pretože:

+ pobavíš chlapcov v šatni;

+ máš sexi zadok ;)

Tak čo? Máte v tom jasno? My áno, a čoskoro sa podelíme o ďalšie cenné výsledky nášho bádania na poli treniek. Predsa len je to veda, páni, a my chceme pre naše pýchy a zadnice len to najlepšie!

KK

Zdieľajte tento článok

Přidat komentár


Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 350 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
949 recenzií