120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Výhodný štvrtok
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodný štvrtok

Ako vybrať trenky, aby vám sedeli a nijako vás neobmedzovali?

Uverejnené: 12.10.2020
Kategórie: Spodná bielizeň

Máte doma v bielizníku zastrčené trenky, ktoré ste mali na sebe len raz, pretože vám ani trochu nesadli, na zvyšku sa už prejavil zub času? Kúpte si nové a dajte si pozor, aby vám dobre sedeli a nijako vás neobmedzovali.

 Každý nám dá iste za pravdu, že nosiť trenírky, ktoré škrtí, nie je žiadny med. Celý deň sa krútite, poťahujú je, rovnajú je, okolie sa na vás divne pozerá a vy meníte farby v tvári ako chameleón.

 Nebojte, nie ste v tom sami. Aby sa vám to ale nabudúce nestalo, poradíme vám, ako vybrať pohodlné pánske trenírky, ktoré vám bezchybne padnú.

 

Rada číslo jedna: Aký druh spodnej bielizne preferujete?

Nosíte radšej slipy, trenky alebo boxerky? Ktorý druh bielizne je vám bližší?

Dlhú dobu boli najobľúbenejšie trenírky, svojich priaznivcov majú dodnes. A nie je sa čomu diviť. Pohodlie je jednoducho pohodlie.

Niektorí páni dávajú prednosť boxerkám, ktoré trenkám už nejakú dobu šliapu pomerne slušne na päty.

Nájdu sa aj takí, ktorí nedajú dopustiť na priliehavé slipy.

Náš tip: Viete, že spodná bielizeň môžete vyberať aj podľa typu postavy? Slipy sa hodí pre pánov s objemnejšími stehnami, boxerky s nohavičkami zase vysokým mužom. A trenky? Tie budú vyhovovať tým, ktorí majú radi slobodu a voľnosť pohybu.

 

Rada číslo dva: Spodná bielizeň musí hlavne bezchybne sedieť

Na farbe ani značke nezáleží, dôležité je to, aby vám trenky sadli, nikde neškrtili, neboli malé, ale ani príliš veľké. Nielen že by ste sa necítili vo svojej koži, veľké trenky ale dokážu narobiť peknú paseku aj na oblečenie. Vytvorí na ňom nevzhľadné hrbole a môžu vám tak pekne zakúriť.

 Spodná bielizeň by vám malo poskytnúť akúsi slobodu a podporu. To sa napokon vie už dlhšiu dobu. Vybrať vhodnú veľkosť je ale kumšt. Vyberte si primeranú konfekčnú veľkosť a zostaňte u nej.

 Viete, že v našej ponuke nájdete aj kvalitné trenky nadmerných veľkostí? Na svoje si tak prídu úplne všetci.

 

Rada číslo tri: Na materiáli záleží

Ako už to tak býva, pri výbere oblečenia, a treniek nevynímajúc, hrá dôležitú úlohu aj materiál. Ten by mal byť pružný a vzdušný. Mal by od tela odvádzať pot a zároveň udržiavať okolo intímnych partií určitý komfort.

 Bavlna je klasika, ktorá nikdy nesklame, pokojne môže byť aj s prímesou elastanu. Ďalšou skvelou voľbou je bambus. Má antibakteriálne vlastnosti, dokáže aj regulovať teplotu.

 Náš tip: Už ste vyskúšali trenky Styx? Ich ponuka je široká, vyberať môžete z mnohých farieb, hodí sa ako pre celodenné nosenie, tak pre leňošenie na pohovke.

 Tak! Teraz už viete ako na to, tak sa pustite do výberu. Naša ponuka treniek je naozaj široká, tak smelo do toho.

Zdieľajte tento článok

Přidat komentár98% hodnotenie
1 364 recenzií