120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Niekto má srdce na dlani, iný ho nosí na trenkách. Pokiaľ patríte k druhej skupine, potom pre vás máme úžasnú správu. Veselé trenírky so srdiečkami u nás teraz zoženiete v pánskej i dámskej variante alebo ako trenírky pre páry. Záleží len na vás, či zvolíte srdiečkové trenírky so športovou, alebo klasickou gumou. Rovnako môžete vyberať z mnohých...

Niekto má srdce na dlani, iný ho nosí na trenkách. Pokiaľ patríte k druhej skupine, potom pre vás máme úžasnú správu. Veselé trenírky so srdiečkami u nás teraz zoženiete v pánskej i dámskej variante alebo ako trenírky pre páry. Záleží len na vás, či zvolíte srdiečkové trenírky so športovou, alebo klasickou gumou. Rovnako môžete vyberať z mnohých farebných prevedení – pretože kto hovorí, že srdce musí byť len červené?

Zamilujte si kvalitnú spodnú bielizeň

Kvalitnú spodnú bielizeň si zamilujete na prvý pohľad, respektíve prvý dotyk. Je totiž precízne spracované a vyrobené z prémiových materiálov, takže sa príjemne nosia. Nie je preto divu, že starostlivo vybraná spodná bielizeň poteší aj ako darček k narodeninám, sviatku alebo Vianociam. A zabudnúť nesmieme ani na Valentín, sviatok všetkých zamilovaných. Nezabudnite naň ani vy a darujte svojmu náprotivku valentínsku spodnú bielizeň, pánske trenírky so srdiečkami alebo dámsku sexi bielizeň.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 16 z 16 položiek
1 - 16 z 16 položiek

98% hodnotenie
1 364 recenzií