Výhodný štvrtok
Výpredaj až 80 %
Výhodný štvrtok

Dajte celému svetu najavo, že so svojím partnerom tvoríte nerozlučný pár. Vkĺznite do zladených treniek s veselými motívmi, ktoré nenechajú nikoho na pochybách o tom, že k sebe patríte. Veselé trenky pre páry alebo pre celú rodinu sú ideálne pre spoločne strávené chvíle v pohodlí domova. Budete sa v nich cítiť skvele pri varení, s knižkou v ruk...

Dajte celému svetu najavo, že so svojím partnerom tvoríte nerozlučný pár. Vkĺznite do zladených treniek s veselými motívmi, ktoré nenechajú nikoho na pochybách o tom, že k sebe patríte. Veselé trenky pre páry alebo pre celú rodinu sú ideálne pre spoločne strávené chvíle v pohodlí domova. Budete sa v nich cítiť skvele pri varení, s knižkou v ruke alebo napríklad pri sledovaní obľúbeného seriálu s popcornom na kolenách.

Nekonečná zásoba treniek na doma

Často sa vám stáva, že nemáte čo na seba? Vyskúšajte náš Mystery box - originálne predplatné, ktoré vám zaistí dodávku pohodlných treniek, a to po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. Každý mesiac nájdete v schránke parádne pánske a dámske trenky českej značky Styx, ktoré sú vyrobené zo 100% bavlny, nikde neškrtia a príjemne sa nosia. A aby toho nebolo málo, každý štvrťrok sa môžete tešiť aj na jeden pár ponožiek. A viete, čo je na tom najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte - tu máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 405 položiek
na stránku
1 - 30 z 405 položiek