120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Víkendový výprodej
Zľavy až 80 %
Black Friday

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Máte vo svojom okolí zamilovaný pár, ktorý vymenil víkendové párty za sledovanie romantických filmov? Zhotovovať spoločný darček takému páru nie je nič, čo by sme vám závideli. Ale pretože s vami súcitíme, nechali sme špeciálne pre vás vyrobiť parádne trenky pre páry, ktoré sú ako stvorené pre pohodu vo dvoch. Zo zamilovaného páru sa stala rodi...

Máte vo svojom okolí zamilovaný pár, ktorý vymenil víkendové párty za sledovanie romantických filmov? Zhotovovať spoločný darček takému páru nie je nič, čo by sme vám závideli. Ale pretože s vami súcitíme, nechali sme špeciálne pre vás vyrobiť parádne trenky pre páry, ktoré sú ako stvorené pre pohodu vo dvoch. Zo zamilovaného páru sa stala rodinka? Tak v tom prípade vám neostane nič iné, než siahnuť po trenkách pre celú rodinu a dúfať, že ste na žiadneho člena nezabudli.

Tip na najlepší darček pre zamilované páry

Dochádzajú vám nápady na vtipné narodeninové a vianočné darčeky pre páry? Máme pre vás riešenie! Pripravili sme pre vás Mystery box, originálne predplatné, ktoré obdarovanej dvojici zaistí dodávku parádnych dámskychpánskych treniek Styx po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. Každý mesiac jej v schránke pristanú zbrusu nové trenky českej výroby a každý štvrťrok tam s nimi nájde aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte - tá je úplne grátis!

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 445 položiek
na stránku
1 - 30 z 445 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií