| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 15.5. |
| pozajtra 15.5. na vyzdvihnutie | |
| v utorok 19.5. u Vás | |
| v utorok 19.5. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
261 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - ŽENY | ||
| NOHAVIČKY/TANGÁ | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 13,11 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473159410 |
Hľadáte ideálne nohavičky, ktoré v sebe spájajú pohodlie, štýl a kvalitnú českú výrobu? Dámske nohavičky Styx s nohavičkou sú ideálnou voľbou na každodenné nosenie. Vďaka skvelej kombinácii materiálov a pohodlnému strihu zaručujú maximálne pohodlie počas celého dňa, či už ste v práci, doma alebo v posilňovni.
Nohavičky Styx sú vyrobené z prémiovej zmesi bavlny, modalu a elastanu, ktorá zaručuje maximálne pohodlie a dokonale sa prispôsobí vášmu telu. Bavlna poskytuje príjemný a prirodzený pocit na pokožke, nohavičky sú príjemne mäkké a nádherne priedušné. Vďaka vysokokvalitným umelým vláknam sú nohavičky dokonale elastické, takže dobre sedia a dokonale sa prispôsobia vášmu telu.
Nohavičky Styx sú ideálne pre ženy, ktoré hľadajú úplné pohodlie bez kompromisov. Vďaka precíznemu strihu s nohavičkami sa nohavičky nikde nezarezávajú a môžete ich nosiť do práce, na výlet a neurobia vám hanbu ani na rande. Elastický pás dodáva nohavičkám moderný a mierne športový vzhľad.
Spodná bielizeň Styx sa kompletne vyrába v Českej republike. Táto tradičná česká značka s viac ako 30-ročnou históriou dbá na kvalitu svojich výrobkov a využíva moderné technológie a tradičné postupy na zabezpečenie najvyššej kvality a pohodlia. Styx je navyše jednou z našich privátnych značiek, ktorým venujeme maximálnu starostlivosť a prikladáme ruku k dielu za ich výkon - pretože sme ich otestovali na sebe.
Tip: Staňte sa expertom na údržbu spodnej bielizne vďaka tipom v našom článku a doprajte svojim obľúbeným kúskom starostlivosť, akú si zaslúžia.
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473159410 |
281 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Perfektne sa hodí.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
3 různé designy, 3 různé savosti - dopřejte si pohodlí během menstruace! V limitované červené barvě.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny