120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Black Friday a zľavy 30 až 80 %
Black Friday
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter
Black Friday

Viete, ako spoznáte zaprisahaného športovca? Nie je mu ľúto investovať do funkčných športových ponožiek. Moc dobre totiž vie, že sa postarajú o výlet či závod bez odrenín a pľuzgierov a navyše odvádzajú pot a môžu zmierniť zápach aj po náročnom výšľape či výbehu. Na rozdiel od bežných ponožiek sa totiž vyznačujú väčšou odolnosťou, účinnejším od...

Viete, ako spoznáte zaprisahaného športovca? Nie je mu ľúto investovať do funkčných športových ponožiek. Moc dobre totiž vie, že sa postarajú o výlet či závod bez odrenín a pľuzgierov a navyše odvádzajú pot a môžu zmierniť zápach aj po náročnom výšľape či výbehu. Na rozdiel od bežných ponožiek sa totiž vyznačujú väčšou odolnosťou, účinnejším odvodom potu, vyššou hrejivosťou a antibakteriálnymi účinkami, ktoré sa získajú napríklad pridaním strieborných vlákien. Mimochodom - z tých istých dôvodov sa vyplatí pod oblečenie natiahnuť ešte funkčné prádlo.

Skvele padnúce ponožky vo výhodnom balení

Aj vám sa stáva, že čas od času z pračky vytiahnete ponožku, ktorej chýba druhý pár? Či už za to môže nenásytná pračka, alebo ponožkožrúti, najlepšie urobíte, ak si nakúpite ponožky do zásoby. Nechajte si od nás zaslať výhodné balenie dvoch až šiestich športových ponožiek alebo si prezrite naše súčasné ponuky skvele padnúcich dámskych a pánskych ponožiek na bežné denné nosenie.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 114 položiek
na stránku
1 - 30 z 114 položiek

98% hodnotenie
1 069 recenzií