Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Ako urobiť radosť mame, otcovi a ich ratolestiam? Predsa zladenými trenkami pre celú rodinu, ktoré padnú ako uliate, nikde neškrtia a nehryzú. Dajte všetkým najavo, že doma hráte za jeden tím! A nebojte - máme tu pre vás schované tiež trenky pre páry, ktoré svoj prvý prírastok do rodiny ešte len čakajú. Trefou do čierneho sú zladené trenky Styx,...

Ako urobiť radosť mame, otcovi a ich ratolestiam? Predsa zladenými trenkami pre celú rodinu, ktoré padnú ako uliate, nikde neškrtia a nehryzú. Dajte všetkým najavo, že doma hráte za jeden tím! A nebojte - máme tu pre vás schované tiež trenky pre páry, ktoré svoj prvý prírastok do rodiny ešte len čakajú. Trefou do čierneho sú zladené trenky Styx, ktoré sa vyrábajú v Českej republike a sú zhotovené  len z bavlny, ktorá je príjemná na dotyk, priedušná a dobre ju znášajú aj osoby s citlivou pokožkou.

Veselé darčeky pre celú rodinu

Dochádzajú vám nápady na vtipné darčeky na Vianoce pre celú rodinu? Máme pre vás riešenie! Stavte na náš tajomný Mystery box, originálne predplatné, ktoré obdarovanému zaistí dodávku parádnych dámskych alebo pánskych treniek Styx po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. Každý mesiac mu v schránke pristanú zbrusu nové trenky českej výroby a každý štvrťrok tam s nimi nájde aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte - tá je úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 295 položiek
na stránku
1 - 30 z 295 položiek