120 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
Cez 100 000 kusov spodnej bielizne ihneď na odoslanie
98 % zákazníkov odporúča obchod
Zarábajte s nami - Affiliate systém
(Tiež nazývaný partnerský marketing, alebo provízny systém) je marketingový nástroj internetových firiem, ktorý funguje na previazanosti stránok predajcu služieb, alebo produktov so stránkami, ktoré službu, či výrobok odporúčajú. Ide o systém založený na propagáciu produktu firmy prostredníctvom stránok affiliate partnerov, ktorí za to dostávajú nejaký podiel (províziu) z predaja.

 

eHUB

 

Zarábajte s nami s eHUB affiliate!

Originálne e-shop s širokým sortimentom spodného prádla, zameraného predovšetkým na kvalitné pánske trenírky a boxerky, prináša denne niečo zaujímavé, čo určite stojí za to propagovať.

 

Prečo sa zapojiť do kampane Trenýrkárna.cz?

Ponúkame zaujímavú finančnú odmenu 11% z hodnoty každej uskutočnenej objednávky. Platnosť cookies je 20 dní.

Poskytujeme veľké množstvo kvalitných bannerov, vďaka ktorým je propagácia veľmi jednoduchá. Stačí si len umiestniť banner alebo textový odkaz na Vaše webové stránky a my Vám potom zaplatíme za každého zákazníka, ktorý príde z Vašich stránok a uskutoční akúkoľvek objednávku.

 

Kedy dostanem províziu zaplatenú?

Provízia sa vypláca pravidelne každý mesiac podľa obchodných podmienok eHUB affiliate.

 

Ako pracovať s bannery?

Banner, ktorý budete zobrazovať na svojich stránkach, si vyberáte z našej ponuky bannerov (k dispozícii po prihlásení do systému eHUB), podľa svojich potrieb. Teda je úplne na Vás, aký rozmer a tematiku banneru zvolíte.

Ako sa stať partnerom?

Registrácia je zadarmo

Zaregistrujte sa tu

Obratom Vám zašleme prihlasovacie údaje do systému eHUB.cz

Vyberte si bannery / odkazy, ktoré sa Vám najlepšie hodí do Vašej webovej prezentácie

Umiestnite si banner či odkaz na svoje stránky a sledujte, ako s nami zarábate

Všetky štatistiky a reporty predajov máte pod kontrolou priamo v systéme eHUB

Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 100 000 ks spodného prádla skladom. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodnej bielizne za rozumné ceny. Trenírky, boxerky, spodná bielizeň pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, určite sa pozrite na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodnej bielizne a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
79 recenzií