| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 22.4. |
| pozajtra 22.4. na vyzdvihnutie | |
| v piatok 24.4. u Vás | |
| v piatok 24.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
220 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - ŽENY | |
| PODPRSENKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD HRUDNÍKA (CM) |
|---|---|
| S | 62-70 |
| M | 71-79 |
| L | 80-87 |
| XL | 88-96 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 16,39 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Výstuž | nie |
| Kostice | ne |
| Zapínanie | nie |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473157195 |
Hľadáte podprsenku, ktorá poskytuje maximálne pohodlie pri každodennom nosení a ľahkých športových aktivitách? Dámska športová podprsenka Styx je navrhnutá tak, aby vám poskytla dokonalú oporu bez zbytočného tlaku. Vďaka kvalitnému materiálu a presnému strihu sa budete cítiť skvele po celý deň!
Táto podprsenka je vyrobená zo zmesi bavlny, modalu a elastanu, čo jej dodáva jedinečné vlastnosti. Materiál je mäkký, priedušný a príjemný na pokožku, pričom odvádza vlhkosť a poskytuje hodvábnu jemnosť. Podprsenka je dostatočne elastická, takže sa ľahko prispôsobí vášmu telu a poskytne vášmu poprsiu potrebnú oporu vo voľnom čase, na túre alebo na hodine jogy.
Podprsenka má certifikát Oeko-Tex® Standard 100, čo znamená, že neobsahuje škodlivé látky a je bezpečná pre citlivú pokožku. Okrem toho je vyrobená v Českej republike, čo zaručuje precízne spracovanie a vysokú kvalitu materiálov.
Športová podprsenka Styx nemá žiadne kostice ani dodatočné výstuže, čo vám poskytne prirodzené pohodlie bez nepríjemných pocitov. Vykrojený chrbát zaisťuje voľnosť pohybu a lepšie rozloženie hmotnosti. Široká, pohodlná guma na leme udrží spodnú bielizeň a prsia bezpečne na svojom mieste. Jednoduchý, minimalistický dizajn sa hodí ku každému oblečeniu, či už podprsenku nosíte pod obyčajným tričkom alebo funkčným topom.
Česká značka Styx je medzi zákazníkmi známa najmä vďaka svojej spodnej bielizni s neotrelými vzormi vo výrazných farbách. Hlavným dôvodom obľúbenosti značky sú však jej pohodlné materiály a skvelé strihy, ktoré sme vyskúšali na vlastnej koži. Značka Styx patrí medzi naše privátne značky a za kvalitu našich výrobkov dáme ruku do ohňa.
Aby vám vaša obľúbená podprsenka dlho vydržala, odporúčame dodržiavať tieto tipy.
Tip: Vaša obľúbená spodná bielizeň si zaslúži šetrné zaobchádzanie. A pretože chceme, aby vám dlho vydržala, ponúkame aj množstvo doplnkov na pranie, aby bol materiál dokonale čistý a chránený.
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna, modal |
| Zloženie | 47 % bavlna, 47 % modal, 6 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Výstuž | nie |
| Kostice | ne |
| Zapínanie | nie |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473157195 |
48 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
skvelé na šport
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny