| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 15.5. |
| pozajtra 15.5. na vyzdvihnutie | |
| v utorok 19.5. u Vás | |
| v utorok 19.5. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| GOSH - MUŽI | ||
| TRENÍRKY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S | 75-84 | 31,5 |
| M | 85-94 | 36 |
| L | 95-104 | 37,5 |
| XL | 105-109 | 39,5 |
| XXL | 110-115 | 40,5 |
| 3XL | 116-121 | 43 |
|
16,39 €
10,24 €
8,19 €
Cena s kódom: EXTRA
|
| Ušetríte 6,15 € |
|
|
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 8,19 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Výrobca | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Praha, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008051908 |
Trenírky, ktoré majú šmrnc, to sú trenky Gosh. Kvalitné bavlnené trenírky od českého výrobcu vyrábané s dôrazom na kvalitu a pohodlie. Netradične športová guma vnútri treniek, ktorú môžete sčasti vidieť aj vonku, je zaujímavým prvkom.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Výrobca | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Praha, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008051908 |
116 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Príjemné prekvapenie
Absolútne pohodlné, za vynikajúcu cenu. Logicky som si objednal viac kusov.
Česká Republika
Šortky
Pohodlne
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny