Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Že je dámska sťahovacia bielizeň určená len pre plnoštíhle? Ale kdeže! Správne zvolený kúsok dokáže skryť nedostatky a vypichnúť ženské prednosti pokojne už od veľkosti 36. Sťahovacia spodná bielizeň by preto nemala chýbať v garderóbe žiadnej ženy, ktorá si chce pripadať príťažlivá aj v obtiahnutom, svetlom alebo priesvitnom oblečení. Základ š...

Že je dámska sťahovacia bielizeň určená len pre plnoštíhle? Ale kdeže! Správne zvolený kúsok dokáže skryť nedostatky a vypichnúť ženské prednosti pokojne už od veľkosti 36. Sťahovacia spodná bielizeň by preto nemala chýbať v garderóbe žiadnej ženy, ktorá si chce pripadať príťažlivá aj v obtiahnutom, svetlom alebo priesvitnom oblečení. Základ šatníka tvoria najmä sťahovacie nohavičky s vyšším pásom a bezšvové nohavičky, ktoré sú pod oblečením takmer neviditeľné.

Ako vybrať sťahovaciu bielizeň

Dávno sú preč časy, kedy bola dámska sťahovacia bielizeň nevzhľadná a neforemná. Dnes v širokej ponuke nájdete aj kúsky, ktoré sú dokonca vyložene zvodné vďaka detailom, ako sú ozdobné lemy alebo čipky. Ideálnym materiálom je bezpochyby bavlna a bambusové vlákno - jedná sa o prírodné materiály, ktoré sú priedušné, príjemné na nosenie a vhodné aj pre citlivú pokožku. Prímesi umelých vlákien sa báť nemusíte - oblečeniu dodávajú pružnosť a predlžujú jeho životnosť.

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 10 z 10 položiek
1 - 10 z 10 položiek
98% hodnotenie
1 415 recenzií