Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Zháňate netradičný vianočný darček pre rodičov? Jasné, že ich poteší ďalší hrnček do zbierky alebo spoločenské hry, čo im ale tentoraz darovať niečo originálne a zároveň skutočne potrebné? Stavíme sa, že šatník vašich rodičov uvíta svieži vietor v podobe úplne nového dámskeho a pánskeho prádla, pohodlného oblečenia na doma alebo skvele padnúceho...

Zháňate netradičný vianočný darček pre rodičov? Jasné, že ich poteší ďalší hrnček do zbierky alebo spoločenské hry, čo im ale tentoraz darovať niečo originálne a zároveň skutočne potrebné? Stavíme sa, že šatník vašich rodičov uvíta svieži vietor v podobe úplne nového dámskeho a pánskeho prádla, pohodlného oblečenia na doma alebo skvele padnúceho pyžama na spanie. Trefou do čierneho budú parádne trenky s rovnakým vzorom pre páry alebo rovno pre celú rodinu, v ktorých si užijete tú pravú rodinnú pohodu.

Tip na najlepší darček pre rodičov

Prekvapujte svojich rodičov každý mesiac novými trenkami od českej značky Styx, ktoré im dorazia až domov. Originálne predplatné v podobe Mystery boxu zaistí vašim rodičom dodávku pánskych a dámskych treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. Každý štvrťrok navyše v schránke okrem parádnych a pohodlných treniek nájdu aj jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte, tú máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1795 položiek
na stránku
1 - 30 z 1795 položiek